Вибір рубрики

Нідерландський центр по вирощуванню картоплі в Україні

27.02.2024

Нідерланди з Україною взялися за справжній важдивий проект. Міністерство закордонних справ Нідерландів, Agrico – це нідерландський картопляний кооператив, а ще APH Group, теж з Нідерландів, разом вирішили створити в Україні центр по вирощуванню картоплі, який ще й допоможе клімату – називатиметься він Climate Smart Potato.

Так от, ця ідея – не просто про вирощування картоплі. Вони хочуть навчити українських фермерів всьому процесу: від як краще виростити картоплю до того, як її зберігати. Для цього вкладуть гроші в усе необхідне обладнання, типу систем для крапельного поливу та холодильників.

Цей проект має на меті змінити гру в галузі картоплярства в Україні, допомагаючи малим та середнім фермерам вирощувати картоплю для місцевого ринку. Стільки картоплі вирощуватимуть, що на всіх вистачить – аж 53 мільйони кілограмів на рік!

А ще в цьому центрі буде освітня програма. Фермери зможуть вчитися як там, на місці, так і онлайн. І головне, що це не тільки для чоловіків – більш ніж 60% навчаючихся будуть жінки. Усе це фінансуватиме Міністерство закордонних справ Нідерландів, а Agrico NL та APH Group будуть відповідати за управління проєктом і навчання.

Такий проєкт не просто про картоплю, це про майбутнє і надію для фермерів.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше