Вибір рубрики

Нова колії на залізниці

21.04.2024

«Укрзалізниця» зараз береться за таку справу, що аж дух захоплює – пускають нову колію з Чопа до Ужгорода, але не просту, а європейську! Уявляєш, 11 квітня вже першу рейку поклали, ніби міст між Україною та ЄС зводять.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль каже, що цей проект – це не просто нова дорога для потягів, а ціла авеню можливостей! Більше комфорту в поїздках, вантажики будемо куди зручніше перевозити, і навіть кордони перевантажені трохи розвантажимо. І ось це все – Ужгород отримує прямий шлях до Європи на коліях, як у казці.

А ще знаєш, що круто? ЄС подає пів коштів на цей проект через свій фонд Connecting Europe Facility. Цілком сума – 1,3 млрд гривень, а роботу планують завершити за 14 місяців. Трасу на 22 кілометри вже уявляю, як майбутнє тут і зараз починається.

Але це ще не все! Кажуть, може бути й продовження колії до Львова. Це вже зовсім фантастика – Львів на крок ближче до Європи, прямо як у справжній європейській казці.

Схожі новини:

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше