Вибір рубрики

Нова платформа «Зроблено в Україні»

21.05.2024

А чи чули ви про нову платформу «Зроблено в Україні»? Навколо неї було багато обговорень: економісти сумнівалися в її ефективності, бізнесмени думали, як до неї приєднатись, а звичайні люди вже мріяли про кешбеки.

Але проект все одно рухається вперед! Тепер по всій Україні відкривають обласні офіси цієї платформи. Її мета – змінити нашу економіку і сприяти виробництву товарів з високою доданою вартістю. Так, це новий шлях до об’єднання покупців, бізнесменів і держави, щоб разом творити круті українські продукти.

За підрахунками Мінекономіки, з 4,6% зростання ВВП України в 2024 році, цілий 1% – це внесок програм підтримки. Цього року вони виділили 45 мільярдів гривень на ці цілі. І знаєте що? Вже у перший рік від податків держава має отримати назад до 86% вкладених коштів.

Так от, перша частина платформи «Зроблено в Україні» – це всі ті урядові програми підтримки та гранти для малого і середнього бізнесу. Ця платформа стала місцем, де всі ці програми об’єдналися. Так що, друзі, час братися за справу та підтримувати українське!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше