Вибір рубрики

Нова стратегія продовольчої безпеки

28.02.2024

Міністерство аграрної політики та продовольства підготувало крутий план, який має перетворити Україну на справжнього аграрного гіганта. Завдяки новій стратегії продовольчої безпеки, вони хочуть підняти виробництво агропродукції до неймовірних 200 мільйонів тонн! І це не все, зернових та олійних культур планують виробляти до 150 мільйонів тонн.

Це означає, що ми не просто зможемо наїстися до ситості, а ще й збільшимо експорт удвічі, показуючи всьому світу, на що ми здатні. А ще таке збільшення виробництва допоможе нашому тваринництву та виробництву кормів. І якщо ти коли-небудь мріяв про українські продукти на полицях супермаркетів по всьому світу, то це стане реальністю завдяки виробництву продукції під власним брендом.

Українське сільське господарство може стати найбільш привабливим місцем для інвестицій з потенціалом у $57 мільярдів. Особливо це стосується “зеленої” енергетики та логістики, виробництва їжі та сільськогосподарської техніки.

Тож, у нас є всі шанси не тільки забезпечити себе усім необхідним, але й зробити нашу країну справжнім продовольчим хабом. Це шлях до стійкої продовольчої безпеки, доступу до якісних продуктів для кожного і, звісно, до нашої незалежності та процвітання.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше