Вибір рубрики

Нова техніка для полів

15.05.2024

Анатолій Яцун з ТОВ «Кобзаренко Агро» розповідає про те, як важливо мати надійні агрегати для роботи на полі, особливо коли погода вирішує внести свої корективи.

Наші поля потребують ретельної підготовки, особливо коли мова йде про ярі культури, як пшениця, гречка, соя і кукурудза. Раніше ми використовували українські агрегати, але після одного сезону зрозуміли, що потрібно щось краще. Тому ми обрали 6-метровий дисковий лущильник SWIFTERDISC від чеського виробника BEDNAR.

За допомогою цього агрегата, підключеного до трактора CASE IH Puma з потужністю 235 к.с., ми можемо спокійно обробити до 40 гектарів за зміну, а загальний наробіток нашого агрегата вже сягнув майже 3000 га! Ми встановлюємо глибину обробітку від 4 до 12 см залежно від потреб, і це дає відмінні результати.

Цей лущильник — дуже економний, витрати пального не перевищують 5–6 літрів на гектар, і найголовніше — він завжди гарантує високу якість обробітку. Не важливо, які умови — чи є на полі багато рослинних решток чи ґрунт трохи важкий, результат завжди ідеальний: поле вирівняне, без грудок, з оптимальною щільністю верхнього шару.

Навіть коли земля була промерзла на 4 см, наш агрегат чудово справився з обробітком 300 га. За весь час використання ми не міняли жодного підшипника!

Так що, якщо хочеш зробити своє фермерське господарство ефективним і впевненим у результаті, зверни увагу на агрегати BEDNAR. Вони точно не підведуть!

Схожі новини:

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше

17.05.2024

Рекорд із експорту лохини

У 2023 році Україна встановила рекорд, експортувавши понад 4 тисячі тонн свіжої лохини на зовнішні...

Детальніше