Вибір рубрики

Нове обладнання для хлібзаводу

10.12.2024

Підприємство «Чанта Маунт», що на Київщині, за два з половиною роки повністю відновило виробництво. І в цьому їм неабияк допоміг державний грант у максимальному розмірі — 8 мільйонів гривень!

Директорка компанії, Олена Тараненко, розповіла про це на форумі «Курс на агропереробку. Як масштабувати бізнес і де брати гроші?». Вона зазначила, що завод зазнав збитків на понад 200 мільйонів гривень. І хоча грант покрив лише 4% витрат, він став важливим кроком до відновлення.

Було придбано нове обладнання, яке суттєво пришвидшило запуск виробництва. Окрім державного гранту, підприємство отримали ще й 1 мільйон гривень від Німеччини та ЄС, а також скористалися програмою «5-7-9%»

Кошти використали для закупівлі сучасного двоспірального кулера для охолодження продукції. Сьогодні завод працює на повну: дві виробничі лінії, що включають печі, тістоподілювачі, камеру шокового заморожування та навіть лінію для круасанів, яка дозволяє виготовляти до 90 тисяч круасанів і 100-150 тисяч буханок хліба на добу!

Ось так «Чанта Маунт» показує приклад справжньої стійкості та інноваційного підходу до відновлення бізнесу!
За матеріалами AgroPortal.ua

Схожі новини:

25.06.2025

Українські ветеринарні препарати

Україна має чим пишатися — наші ветеринарні препарати вже використовують у понад 25 країнах світу!...

Детальніше

24.06.2025

Морква буде смачною і соковитою

Кінець червня — справжнє випробування для моркви. Спека й сонце змушують її рости швидше, але...

Детальніше

23.06.2025

Набір порад на допомагу фермерам

В Україні з’явився новий корисний помічник для фермерів — посібник із належної сільськогосподарської практики, який...

Детальніше