Вибір рубрики

Нові гігієнічні вимоги

15.05.2024

Європейський Союз взявся за серйозне посилення контролю за якістю агропродукції. Тепер вони оновили правила для м’яса, зернових та інших продуктів, щоб усе було ще безпечніше та здоровіше.

Отже, Єврокомісія вирішила змінити деякі норми в своїх регуляторних документах. Це стосується максимальних рівнів залишків деяких речовин у м’ясі та зернових. Нові правила почнуть діяти вже з 14 жовтня 2024 року. Так, наприклад, для речовини біфеназат встановлено нові межі в деяких продуктах.

А ще з 9 травня 2024 року почнуть діяти нові гігієнічні вимоги до м’яса, рибних продуктів, молочних продуктів та яєць. Тобто все буде ще чистіше і безпечніше! Але один пункт цих правил застосують трохи пізніше, з 9 листопада 2024 року.

Так що, якщо ти хочеш їсти продукти високої якості, Євросоюз робить усе можливе, щоби це забезпечити. Тепер вони ще більше зосереджені на здоров’ї та безпеці своїх громадян!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше