Вибір рубрики

Нові котли для сушарок

13.03.2024

Група “Агротрейд” підняла енергоефективність своїх Гадяцького та Коломацького елеваторів, встановивши там новенькі твердопаливні котли для сушарок. Це крок вперед у підвищенні продуктивності та зменшенні залежності від газу. Особливість цих котлів у тому, що 30% використовуваних пелет — це власне виробництво з відходів соняшнику. А ще в “Агротрейді” давно перейшли на альтернативне паливо для опалення — відходи очищення зерна, що тільки додає балів до економічності та екологічності виробництва.

Костянтин Ворона з “Агротрейду” каже, що всі ці нововведення допомагають компанії стати ефективнішою та конкурентоспроможнішою. Навіть у разі відключень електроенергії, вони в курсі справи — елеватори у найважливіших регіонах вже оснащені могутніми генераторами. Це вже допомагало, зокрема на Ворожбянському елеваторі, де регіон часто страждає від обстрілів.

“Агротрейд” — це велика сім’я, що обробляє землі в кількох областях України, має потужну мережу елеваторів і займається не тільки вирощуванням, але й зберіганням та переробкою агропродукції. І тепер, з новими котлами, вони ще крокуватимуть екологічніше та економічніше.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше