Вибір рубрики

Нові можливості рису

18.02.2024

Південнокорейські вчені з Університету Йонсей зробили щось на зразок кулінарного чуда! Вони створили гібридний рис, який поєднує в собі… ну, рис і яловичину. Так, так, ви не помилилися – в лабораторіях вирощені зернятка рису, які містять у собі коров’ячі м’язові та жирові клітини.

Ця інновація має на меті забезпечити людство дешевшим і екологічно більш прийнятним джерелом білка, знижуючи при цьому вуглецевий відбиток, порівняно з традиційним виробництвом м’яса. Спочатку зернятка рису покривали рибним желатином, щоб створити “зчеплення” для м’ясних клітин. Далі, в кожне зернятко “поселили” стовбурові клітини м’язів і жиру корови, які потім пустили в ріст у спеціальних умовах.

Отже, тепер маємо зернятка рису, що в середині містять справжнє м’ясо, творячи ідеальне місце для росту та розвитку клітин, наче маленькі біологічні квартири з повноцінним “харчуванням”. Винахідники сподіваються, що такий підхід відкриє двері до нових можливостей у виробництві їжі, пропонуючи альтернативу традиційному м’ясу з куди меншим навантаженням на нашу планету.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше