Вибір рубрики

Нові ринки для українського меду

23.06.2024

Український мед завоював собі чималу популярність на ринках Європейського Союзу, і це головний напрямок експорту для цієї солодкої продукції. Як розповідає Богдан Духницький з Інституту аграрної економіки, майже 88% українського меду в 2021 році було продано саме туди. Але зі зміною торгівельних умов з ЄС, вже від червня 2024 року, Україні варто розширювати свої горизонти і шукати нові ринки, такі як США, Японія, Канада.

Важливо також і те, що український мед часто продається за кордоном під європейськими брендами, і тому не має відповідного визнання як продукція з України. Більшість меду експортується у нефасованому вигляді, що не додає доданої вартості і не сприяє розпізнаваності українського продукту.

Богдан Духницький вважає, що Україні необхідно не тільки знайти нові ринки, але й змінити підхід до пакування і маркетингу власної продукції, зокрема, розробляючи унікальні смаки і добавки до меду, що дозволить створити впізнаваний бренд.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше