Вибір рубрики

Новітній захист для посівів зернових культур

27.02.2024

ALFA Smart Agro цього року випускає Триатлон Прайм, такий собі гербіцид нового покоління. Він прийшов на зміну своєму попереднику Триатлону і обіцяє аграріям ще більше переваг. Ця штука взяла все найкраще від старшого брата і додала ще крутіші фішки, щоб допомогти фермерам краще захистити свої поля від бур’янів.

Тепер це чотирикомпонентний продукт, що бореться з усіма можливими дводольними бур’янами і при цьому захищає культуру. Цікаво, що один з компонентів – це така річ, яка допомагає рослині швидше переробити гербіцид і знизити стрес від його застосування. Отже, культура краще росте і дає більше врожаю.

І тут важливий момент – Триатлон Прайм однаково добре підходить і для пшениці, і для ячменю. Інакше кажучи, якщо ти вирощуєш ячмінь, то можеш не хвилюватись, що доведеться зменшувати дозування гербіциду і ризикувати контролем над бур’янами. Тобто цей продукт не просто бореться з бур’янами, а й дбає про здоров’я твоїх рослин, дозволяючи їм реалізувати свій потенціал на повну котушку.

Досліди показали, що Триатлон Прайм – це твій козир у боротьбі за врожайність. Так, на полях, де його використовували, врожайність була найвищою порівняно з іншими гербіцидами. Коротше кажучи, якщо ти хочеш забезпечити своїм посівам надійний захист і водночас зберегти їхній врожайний потенціал, Триатлон Прайм – це те, що треба.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше