Вибір рубрики

Новий індустріальний парк

24.04.2024

Уряд України вніс індустріальний парк Borschiv на Тернопільщині до Реєстру індустріальних парків. Ця ідея була започаткована Борщівською міською радою, і це великий крок для місцевої економіки. На площі у 30 гектарів будуть розміщені підприємства, які вироблятимуть усе: від борошна до молочних продуктів. Також тут буде переробка лікарських трав, що використовуються у багатьох галузях, включно з фармацевтикою та парфумерією.

Не менш цікаво, що індустріальний парк також відіграватиме роль у виробництві будівельних матеріалів і навіть меблів. Цей проект не тільки створить нові робочі місця, але й підсилить економічний розвиток регіону. З ініціативою місцевої влади та фінансовою підтримкою на рівні 1 млрд грн, включених у держбюджет на цей рік, Україна робить кроки до втілення в життя амбітної програми розвитку індустріальних парків, яка відкриває шлях до суттєвих змін у виробничій інфраструктурі країни.

Схожі новини:

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше