Вибір рубрики

Обліпиха учора ісьогодні

22.02.2024

Ну от, слухайте тут цікаву історію про ягідку, яку звуть обліпиха. Ця культура зараз в Україні на підйомі, і не дарма, бо вона не лише корисна, але й на диво невибаглива. Як розповідає Олександр Ярещенко, з Інституту садівництва, обліпиха встигла зробити справжній комбек на аграрну сцену.

Раніше, каже, ніхто особливо й не замислювався про комерційне вирощування цієї ягідки. Але як тільки ринок почав питати, так і сорти з’явились, і садивний матеріал. Тепер обліпиха є не лише в західних, а й у центральних та північних регіонах України.

І знаєте, що в ній найкрутіше? Що збирати врожай можна цілими гілками, не поодинокими ягідками. Та й ціни на неї такі, що ойойой! На осінь 2023 року за кілограм давали аж 30-35 гривень. А якщо заморозити чи навіть висушити – так це взагалі золота жила.

Так що якщо ви думаєте, що посадити на своєму городі чи в садку, то обліпиха – це точно те, що вам треба. Невеликі витрати на догляд, а продуктів переробки – хоч відбавляй. Здається, обліпиха ще всіх нас здивує!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше