Вибір рубрики

Обприскувач для високорослих культур

31.05.2024

Українські аграрії зібрали свої побажання і запити, і на їхній основі компанія «ХОРШ Україна» створила обприскувач з високим кліренсом, ідеальний для роботи з такими високорослими культурами, як соняшник, кукурудза та ріпак. Модель HORSCH Leeb VL вже стала популярною на українському ринку, з більш ніж 60 одиницями в експлуатації.

Зокрема, компанія «Контінентал Фармерз Груп», яка обробляє площу в 195 тисяч гектарів, використовує чотири таких обприскувачі цього сезону. Головний агроном компанії Микола Домбровський відзначає високу якість внесення засобів захисту рослин та продуктивність роботи цієї машини.

Обприскувачі оснащені великим робочим баком та системою освітлення NightLight, яка дозволяє працювати в темний час доби. Вони також мають унікальну характеристику високого кліренсу, який можна гідравлічно регулювати, що дозволяє уникнути пошкодження високорослих культур під час обприскування. Це особливо цінно для аграріїв, які прагнуть максимізувати врожайність та уникнути втрат.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше