Вибір рубрики

Огранічна олії з волоського горіха

10.04.2024

Агрофірма «Світанок», що у Харківській області, вивела на ринок першу в Україні органічну горіхову олію. І це не просто така олія, а олія з горіхів, що виросли в їх власному, повністю органічному горіховому саду, а потім – тюк-тюк – і в органічну олію перетворилась. У «Укрметртестстандарті» підтвердили, що все чисто, все органічно.

Президент Української горіхової асоціації Геннадій Юдін розказав, що вони мають найбільший горіховий сад у північній зоні, де горіхові сади взагалі рідкість. Сад в Богодухівському районі – це 103 га волоських горіхів і 72 га фундука, і всі вони під органічним наглядом.

І знаєте що? Їхні горіхи не просто ростуть та радують око. Вони йдуть у виробництво першої промислової партії органічної олії з волоського горіха, виготовленої на потужностях київського підприємства ТОВ «М «ПЛЮС ГРУП», яке теж має органічний сертифікат і досвід у виробництві олій.

Перша партія цієї чудової олії вже готова зустрітися з українськими гурманами, а згодом і зі світом. А Геннадій Юдін каже, що нам пора рухатись від статусу просто сировинного горіхового постачальника до розробників та виробників горіхової продукції вищої проби. І здається, «Світанок» вже на правильному шляху!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше