Вибір рубрики

Олія буде на столах

15.03.2024

Зазирнімо на поля України, де соя зараз — зірка аграрної сцени! Агентство “АПК-Інформ” підгледіло за фермерами і каже, що вони цього року збільшать площі під соєю, бо ця культурка не лише красива, але й вигідна. Очікується, що посіви сої досягнуть 2,3 мільйона гектарів, а це рекорд, друзі! І все тому, що соя витісняє інші культури, такі як соняшник чи ярі зернові.

Що ж до соняшнику, то тут без змін — виробники тримають марку і планують сіяти стільки ж, скільки й минулого року. А от ріпаку трохи пощастило менше, бо через суху осінь деякі аграрії відмовилися від його сівби.

Також важлива новина для любителів ріпаку — ярий ріпак може похвалитися рекордними площами цього року. Тож, хоча загалом площа під ріпаком трохи скоротиться, але врожай обіцяє бути непоганим.

Отакі справи на українських полях — соя в ролі головної героїні, соняшник тримається стійко, а ріпак трохи підпускає, але не здається. Урожай 2024 обіцяє бути цікавим!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше