Вибір рубрики

Оновлені “директиви про сніданок”

11.04.2024

10-го квітня Європарламент підтримав угоду про оновлені правила щодо всього того, як нам представляють продукти харчування, особливо ті, що відомі як «директиви про сніданки». Це стосується таких речей, як склад, назви, маркування, і як вони виглядають на полицях.

Особливу увагу приділили меду — боротьба з підробками йде повним ходом! Зараз на етикетках меду з обов’язковістю має бути зазначено, звідки він родом. А ще будуть вищі стандарти для якості меду та введуть систему, де можна буде простежити його шлях від виробника до вашого столу.

Не залишили без уваги й соки з фруктів та джеми — тепер на упаковці буде написано, скільки там цукру та фруктів насправді. Це рішення взяли, щоб захистити не лише бджолярів від підробок, а й нас з вами — споживачів, щоб ми точно знали, що купуємо.

Зараз залишилось, щоб Рада ЄС теж дала зелене світло, і після цього оновлення вступить в силу. Країни ЄС матимуть два рочки на те, щоб втілити ці правила в життя.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше