Вибір рубрики

Органічне землеробство приваблює жінок

04.03.2024

Гарні новини зі світу органіки! Виявляється, в органічній галузі України жінки тримають марку краще, ніж в решті аграрного сектору. Такий висновок зробили після дослідження, яке провела громадська спілка «Органічна ініціатива». Це все відбувалося на крутом фесті BIOFACH 2024.

Цікаво, що на меті було розібратися, як там наші жінки та чоловіки розподіляються по ролях у цій зеленій галузі, особливо з огляду на всі ті перипетії, які принесла війна. І виходить, що жінки не просто грають важливу роль, а ще й ведуть господарства – 27% з них керують органічними фермами!

Але як і в багатьох інших місцях, воєнний час кинув виклик – зокрема, через нестачу чоловічих рук, які пішли захищати країну. Близько 76% опитаних говорять про цю проблему. І ось тут жінки взяли ініціативу в свої руки, багато хто з них почав займатися традиційно чоловічими справами на фермі.

Ще 62% зазначають, що важко знайти технічних спеціалістів. Тому виробництво все більше автоматизується, щоб обійтися без важкої фізичної праці. Отак органічна галузь України стає ще крутішою, а її жінки – справжніми героїнями зеленої революції!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше