Вибір рубрики

Особливі процедури перевірок

24.05.2024

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже позитивним трендом. Виробники старанно працюють над тим, щоб їхній хліб і хлібобулочні вироби були не лише на вітчизняних полицях, а й на тих у Європі.

У ЄС діє специфічне регулювання імпорту, яке не завжди стосується хліба як такого, але все ж таки включає перевірку продукції, що містить тваринні компоненти. Отже, для таких товарів існують особливі процедури перевірок, щоб гарантувати їх безпеку і відповідність стандартам.

Ольга Шевченко, відомий радник із питань міжнародного співробітництва, підкреслює, що Україна активно працює над тим, аби забезпечити безпеку та відповідність продукції високим європейським стандартам, що є ключем до успішного виходу на міжнародні ринки.

Для українських виробників доступний пілотний проєкт, система TRACES NT, яка спрощує процес сертифікації та прискорює оформлення вантажів, що сприяє ефективнішому імпорту.

Також, існує програма «ЕкоЗагроза», яка дозволяє інформувати державні органи про екологічні порушення, що є важливим для вирішення екологічних проблем і підтримання стандартів.

Усі ці інструменти та зусилля направлені на те, щоб допомогти українським виробникам адаптуватися до європейських вимог і успішно конкурувати на міжнародних ринках, відкриваючи перед ними нові можливості і горизонти.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше