Вибір рубрики

Особливості вирощування соняшника

17.02.2024

Сьогодні маємо справу з соняшником, красенем полів, то виявляється він, не такий вже й простий у вирощуванні. Якщо трохи забути про увагу до деталей, можна легко потрапити в пастку поширених помилок, що згодом вдарить по кишені через втрату врожаю.

Перше, з чим стикаються фермери — це сівба без добрив. Ніби невелика річ, але може призвести до того, що соняшник виросте слабеньким і не таким урожайним, як ми б хотіли. Тут як у спорті, без гарного старту далеко не заїдеш.

Друга халепа — це недотримання сівозміни. Як кажуть, розумний вчиться на помилках інших, а дурень на своїх. Сіючи соняшник за соняшником, можна швидко виснажити землю і зіткнутися з непроханими гостями у вигляді хвороб і шкідників.

Третя проблема — це висів без додаткового інсектицидного протруєння насіння. Шкідники не дрімають, і без захисту насіння можуть стати легкою здобиччю для дротянків чи мідляків.

Ну і, звісно, не можна ігнорувати оптимальні строки посіву. Занадто ранній старт може зіграти злий жарт з соняшником, так само як і глибока заробка насіння. Оптимальна глибина — золота середина, яку варто пам’ятати.

Ось так, друзі, вирощування соняшнику — це мистецтво з увагою до кожної деталі. Не забувайте про ці нюанси, і ваш соняшник обов’язково віддячить вам пишним врожаєм!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше