Вибір рубрики

Особливості вирощування сої

08.04.2024

Ну що, готуємось до посіву? Ось вам коротенько про те, як наші фермери готують поля під сою, ну і не тільки.

Маємо два головних раунди – осінній і весняний. Осінь – це час для оранки, культивації, щоб наші поля стали ідеальним домом для майбутнього врожаю. Ми тут і бур’яни вирубуємо, і грунт покращуємо, ну і, звісно, підживлюємо нашу землю всім потрібним. А весною – ого-го, скільки всього робимо! Оранка знову в ділі, культивація теж. І звісно, не забуваємо про гербіциди, щоб непрохані гості на полі не влаштовувались.

Тепер про час посіву. Він тут – кожному свій. Десь в квітні, десь в травні – залежно від куточка України. Але загалом маємо влучити в той момент, коли земля вже добряче прогрілась.

І ось ще кілька секретиків від агрономів. Кількість насіння на гектар – це наука. Тут важливо врахувати все: від типу грунту до особливостей сорту. І добрива, звісно, не забуваємо. Тут і органіка, і мінералка – все, що душі завгодно, але з розумом.

Ну і на завершення – підживлення. Без цього наша соя не буде такою соковитою та здоровою. І пам’ятайте, наше завдання – зробити так, щоб кожен гектар працював на повну котушку. Отак ми й живемо – з любов’ю до землі і до своєї справи.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше