Вибір рубрики

Особливий смак вина

21.04.2024

Чому ми так любимо вино, коли воно і дороге, і не завжди виправдовує сподівання смаком? Ну, воно якесь особливе, знаєте. Вино – це не просто алкоголь, це ціла історія, процес вибору, келихи, дегустація. І ще, вино – це такий собі індикатор успіху, за словами професора виноробства Стефана Баде з Франції.

Здається, до пандемії ми з кожними п’ятьма роками збільшували споживання вина на 1 млрд пляшок, а потім почало падати. Вплинули тут і податки Трампа, і пандемія, і війна в Україні, яка покрутила ринок вина. Але знаєте, в світі вино п’ють у 200 країнах, і 20 з них – це 75% всього ринку. Україна споживає приблизно 1,1 млн гектолітрів на рік, що виходить 3 літри на людину.

І ще, кажуть, що рожеве вино та ігристі – це нова хвиля. Люди все більше вибирають сортові вина і “зелені” вина, які більш дружні до природи. А ще веганські вина або вина з низьким вмістом калорій набирають популярності.

Отже, вино – це не просто напій, це частина культури, традицій і, звісно, соціальних зв’язків. І навіть якщо воно іноді здається надто дорогим або не виправдовує очікувань, ми продовжуємо його пити, бо… ну хіба можна відмовитись від такого задоволення?

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше