Вибір рубрики

Овочі глибокої заморозки на експорт

04.06.2024

Українські овочі глибокого заморожування зробили серйозний стрибок у 2024 році! За перший квартал цього року експорт заморожених овочів з України збільшився майже вдвічі порівняно з минулим роком, досягнувши 2,2 тисяч тонн. І що найкраще – це принесло понад 2,7 мільйона доларів доходу. Німеччина, Ізраїль, Бельгія, Італія, Польща, Франція, і Румунія особливо полюбляють наші заморожені цвітну капусту, броколі та цукрову кукурудзу, при чому Ізраїль зокрема активно закуповує заморожену цукрову кукурудзу.

Цікаво, що такий успіх у заморожуванні овочів випливає зі зростання виробництва малини. Виявляється, коли інвестори почали вкладати в заморожування малини, їм також стало вигідно використовувати обладнання для розширення асортименту, включаючи інші ягоди, фрукти і навіть овочі.

Це дозволяє Україні щороку збільшувати експорт заморожених овочів, хоча за словами експерта FAO, Андрія Ярмака, ми тільки на початку цього шляху. Він також зазначає, що потрібно покращувати якість продукції та розширювати асортимент, особливо у сегментах заморожування солодкого перцю, овочевих сумішей та зелені. Здається, у нас ще багато роботи, але результати вже вражають!

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше