Вибір рубрики

Овочівництво піклується про довкілля

31.03.2024

В овочівництві важливо не просто виростити гарний урожай, а й зробити це так, щоб не нашкодити природі навколо. І тут на сцену виходять біологічні методи боротьби зі шкідниками, які дозволяють не лише зберегти урожай, а й піклуватися про наше довкілля.

По-перше, це використання природних ворогів шкідників. Як у коміксах: хороші комахи проти поганих. Вони допомагають зберігати баланс, не вдаючись до хімії. По-друге, мова йде про створення екосистем, які самі по собі відлякують шкідників або приваблюють цих корисних героїв.

А ще є біопестициди — це коли за допомогою мікроорганізмів або рослинних екстрактів борються з непрошеними гостями на грядках.

Чому це важливо? По-перше, екологічно безпечно. Ми зберігаємо біорізноманіття й піклуємося про здоров’я людей. По-друге, це зменшує ризик виникнення шкідників, які звикли до певних пестицидів. І, звісно, ефективність: комбінування різних методів допомагає краще захистити овочі та підвищити врожайність.

Таким чином, впровадження біологічних методів у боротьбі зі шкідниками — це не тільки про захист урожаю, а й про відповідальне ставлення до навколишнього світу. І це шлях до отримання якісного та безпечного врожаю, який можемо вживати без зайвих переживань.

Схожі новини:

18.06.2024

М’ясні породи корів

Ось що цікавого розповів Олександр Буднік про "Агрікор Холдинг" з ГК "Агрейн". У них є...

Детальніше

18.06.2024

Хімічні і біологічні способи захисту

Привіт! Ось що цікавого розповів Олександр Мороз, головний агроном підприємства "Терезине", на одному з аграрних...

Детальніше

18.06.2024

Експорт соняшникового шроту

За останні дев'ять місяців Україна відзначилася неймовірним експортом соняшникового шроту — майже 3,8 мільйони тонн,...

Детальніше