Вибір рубрики

Падіння цін на картоплю

13.04.2024

Отже, українські фермери, які вирощують картоплю, зараз переживають не найкращі часи. Через те, що всім хочеться купити картоплю, але чомусь не купують, доводиться знижувати ціни. Скажу вам, картопля зараз у нас як велика зірка на розпродажі – можна купити за 14-18 гривень за кіло, що на цілих 13% дешевше, ніж тиждень тому.

Але ось в чому прикол: навіть з усіма цими знижками, картопля все одно в три рази дорожча, ніж була роком раніше. Ви уявляєте? І хоча фермери і раді б продати її якомога більше, покупці то зирк на картоплю, то на її цінник, і задумуються. А ще кажуть, що не кожна картоплинка заслуговує на “Оскар” за якість.

Ну і звісно, у фермерів є побоювання, що картоплі стане ще дешевше. Так що якщо ви до тих пір, поки читали це, раптом захотіли картоплі – це саме час рушати на ринок або в магазин. І хто знає, можливо, наша картопля зробить вас щасливішими, ніж будь-коли.

Схожі новини:

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше