Вибір рубрики

Печериці вирощують на Черкащині

03.02.2024

Історія про Юрія Душенка – це справжнє натхнення. До того, як почалися воєнні дії, Юрій володів бізнесом у місті Лиман на Донеччині, де він займався продажем та виготовленням напоїв із чаїв та кави. Але коли ситуація змінилася, він не здався. Змушений був покинути своє місто разом з сім’єю, він вирушив до Черкащини, де не тільки відновив свій бізнес, відкривши магазин «Чайна таун», але й вирішив спробувати щось зовсім нове.

Юрій загорівся ідеєю вирощування печериць. Він глибоко занурився в тему, вивчив тонну інформації, ознайомився з технологією вирощування і, отримавши необхідні знання, розпочав свій новий проєкт з грибами. Він постійно співпрацював із Лиманським міським центром зайнятості, отримуючи консультації та підтримку, що допомогло йому не тільки розвивати бізнес, але й створити робочі місця для чотирьох внутрішньо переміщених осіб.

Ця історія – яскравий приклад того, як можна адаптуватися до нових умов і знайти способи розвивати свою справу, навіть коли здається, що все проти тебе. Юрій Душенко – справжній підприємець з великої літери, який не тільки відновив своє життя в новому місці, але й допоміг іншим.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше