Вибір рубрики

Переробка кукурудзи на Полтавщині

04.03.2024

На Полтавщині відкриють новенький індустріальний парк під назвою «Смарт Тех Індастрі». Це велике досягнення, адже уряд України підтримує національних виробників, щоб дати потужний поштовх виробництву та переробним підприємствам. Ідея парку – це не просто будівництво заводу, а ціла концепція з глибокої переробки агропродукції, що обіцяє великі інвестиції та круті результати.

Площа парку – понад 13 гектарів у Лубенському районі. Там планують звести величезне підприємство для переробки кукурудзи та виробництва різноманітних харчових продуктів і кормів для тварин. Більше того, там буде створено купу інших робочих місць, пов’язаних з металообробкою та деревообробкою.

А ще там збудують власну ТЕС потужністю 3 МВт, щоб усі ці підприємства мали стабільне постачання енергії. Американські інвестори готові вкласти в цей проєкт купу грошей – майже $27 млн! І це створить 350 нових робочих місць. Так що, здається, на Полтавщині відбувається щось дійсно велике та важливе для переробної промисловості.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше