Вибір рубрики

Перевиробництво кавунів ?

24.03.2024

В Україні попит на насіння кавуна зросла, але не варто боятися перевиробництва цієї ягоди. Ось що каже Григорій Швець з «Енза Заден Україна». Війна змістила акценти виробництва кавунів з Херсонщини по всій країні, і тепер середні фермери також активно долучилися до їх вирощування. Вони почали використовувати гібридне насіння, яке хоч і дорожче, але гарантує хороший урожай.

Останнім часом фермери з Черкащини продавали кавуни по 10 грн за кілограм прямо з поля, що свідчить про стабільний попит.

Григорій вважає, що цього року ситуація буде схожою, і перевиробництва не станеться. Якщо ціни трохи знизяться, люди просто куплять більше кавунів. За його словами, раніше на сім’ю брали 5-10 кавунів, а тепер – лише 1-2.

Але через високу собівартість вирощування (полив, насіння, розсада, догляд та інше) значного падіння цін не варто очікувати. Так що вирощування кавунів українськими фермерами має всі шанси залишатися вигідною справою.

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше