Вибір рубрики

Перевиробництво кавунів ?

24.03.2024

В Україні попит на насіння кавуна зросла, але не варто боятися перевиробництва цієї ягоди. Ось що каже Григорій Швець з «Енза Заден Україна». Війна змістила акценти виробництва кавунів з Херсонщини по всій країні, і тепер середні фермери також активно долучилися до їх вирощування. Вони почали використовувати гібридне насіння, яке хоч і дорожче, але гарантує хороший урожай.

Останнім часом фермери з Черкащини продавали кавуни по 10 грн за кілограм прямо з поля, що свідчить про стабільний попит.

Григорій вважає, що цього року ситуація буде схожою, і перевиробництва не станеться. Якщо ціни трохи знизяться, люди просто куплять більше кавунів. За його словами, раніше на сім’ю брали 5-10 кавунів, а тепер – лише 1-2.

Але через високу собівартість вирощування (полив, насіння, розсада, догляд та інше) значного падіння цін не варто очікувати. Так що вирощування кавунів українськими фермерами має всі шанси залишатися вигідною справою.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше