Вибір рубрики

Перші вітамінні вітання

10.03.2024

У господарстві “ОСЬО” на Київщині діляться секретами успішного вирощування редиски, що є одним з перших весняних вітамінних привітів на українських городах. Юлія Ворощук, голова цієї органічної ферми, каже, що редиска – це такий товариш, що порозуміється з усіма на грядці, але найкраще їй вдається у березні чи на початку квітня, коли блішки ще дрімають. В “ОСЬО” віддають перевагу ранньому та пізньому вирощуванню, щоб уникнути небажаної компанії шкідників.

Вони вирощують ніжні сорти редиски, такі як Селеста та Віола у теплиці, та Рубін на відкритих грядках, стежачи за тим, щоб спека не змусила їх гірчити. Юлія каже, що секрет солодшої редиски – в щедрому поливі. А ще вони продають редис поштучно, тому збирають урожай, коли вона ще молода, з тонкою шкіркою та хрумкою серцевиною.

Ворощук зауважує, що редиска має унікальну здатність рости в будь-яку погоду, але для ідеального смаку варто приділити їй трохи уваги. І ще один лайфхак від Юлії: бадилля редиски теж можна їсти, особливо якщо овоч вирощено без боротьби зі шкідниками хімічними засобами. Тож не пропустіть можливість додати його до свого весняного меню!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше