Вибір рубрики

Підтримка для аграріїв

09.03.2024

Бюджет на 2024 рік обіцяє чимало підтримки для аграріїв, з ласкавих дотацій до крутих програм на підтримку переробних підприємств. Це як теплий бриз для фермерів, що мріють розширити свої горизонти. І тут як на долоні: допомога тим, хто піклується про велику рогату худобу чи малу, і тим, хто має на меті засіяти більше землі. Так, у планах велике фінансування на різноманітні потреби – від меліорації земель до кредитів для фермерських господарств.

А ще в бюджеті передбачені кошти на купівлю сільгосптехніки вітчизняного виробництва і на розмінування земель, що дозволить повернути у життя землі, які чекали на свій час. І це ще не все: є гранти на відкриття нових садів, теплиць чи переробних заводів.

Не оминули увагою й інші корисні програми, які, хоч і не спрямовані виключно на аграріїв, але можуть стати в нагоді. Зокрема, програма «5-7-9%», що підтримає бізнес за доступними кредитами, і державні ініціативи на створення індустріальних парків, а також сприяння внутрішньому споживанню товарів та послуг вітчизняного виробництва.

Так, цей бюджет видається справжнім бенкетом для аграріїв, що надає не лише фінансову підтримку, а й відкриває нові можливості для розвитку та розширення.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше