Вибір рубрики

Підвищення якості аграрної освіти

08.06.2024

В Україні стартував новий освітній проєкт для старшокласників під назвою “Агросфера”, завдяки сприянню проєкту USAID “Економічна підтримка України” і експертам з ГО “СвітОсвіт”. Цей курс розроблено, щоб підвищити якість профільної середньої освіти і він вже готується до запуску у навчальних закладах!

Учні 10-11 класів зможуть глибше познайомитися з аграрним сектором, дізнатися про його роль у економіці країни і світі, а також про перспективи кар’єрного зростання в цій галузі. Це чудовий шанс для молоді зрозуміти значення аграрної галузі та знайти своє місце у цій важливій сфері.

Компанія Kernel, яка є партнером проекту, фінансово підтримала впровадження курсу у 16 навчальних закладах у трьох областях України, де компанія має виробничі потужності. Це допоможе залучити більше учнів до вивчення аграрних дисциплін і, можливо, надихне їх на подальше навчання та роботу в агросекторі.

Також, 17 освітян вже розпочали тримісячну програму підготовки до викладання цього курсу. Вони вивчають всі тонкощі сільськогосподарської діяльності в Україні та набувають необхідних навичок для ефективної роботи як у класі, так і в онлайн-форматах.

З наступного навчального року школярі зможуть повноцінно вивчати цей захоплюючий курс, що без сумніву розширить їхній світогляд і професійні можливості. Це великий крок вперед у розвитку освітніх ініціатив в Україні!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше