Вибір рубрики

Підживлення при посіві

06.03.2024

В агрофірмі «Агрікор Холдинг» на Чернігівщині випробували як краще підживити кукурудзу і не прогадати. Спершу дали рослинам стандартну порцію КАС 32, а потім ще й підгодували. Врожай – непогано, 9,47 тонн з гектара, але витратили на це 129 доларів.

А потім вони взяли та спробували щось новеньке: до тієї ж порції КАС додали купу біопрепаратів прямо при посіві, але більше нічим не підживлювали. І оце вам, будь ласка – врожай зрос до 9,95 тонн, а витрати впали до 59,6 доларів. Майже вдвічі менше!

Людмила Білявська з Інституту мікробіології та вірусології розказала, що біопрепарати – це чарівний коктейль з мікробів, гумінових кислот і всіляких корисних елементів. І ще одна фішка – активатор КАС, який не лише підживлює рослини, а й захищає мікробів у ґрунті від негативного впливу самого КАС.

Таким чином, аграрії не лише заощадили купу грошей, майже 70 доларів на гектар, але й збільшили врожайність на пів тонни! От вам і наука, хлопці, на користь бізнесу.

Схожі новини:

27.06.2026

Підживлення високорослих помідорів

Високорослі помідори можуть тішити щедрим урожаєм аж до осені, якщо вчасно допомогти їм із підживленням....

Детальніше

26.06.2026

ФАО підтримує агросектор України

Попри всі виклики, близько 40% сільських родин в Україні продовжують займатися сільським господарством. За оцінками...

Детальніше

25.06.2026

«ДІТАСАНА» та лікарські рослини

Фермерське господарство «ДІТАСАНА» працює на Харківщині з 2020 року та обробляє лише 24 гектари орендованої...

Детальніше