Вибір рубрики

Плодоовочева галузь і гранти

06.02.2024

Гранти на сади виступили як справжній локомотив, який допоміг плодоовочевій галузі України вийти зі скрути. І з початком війни ягідництво не просто встояло, а й змогло відновити свої позиції завдяки новим регіонам і, звісно, новим грантовим програмам.

Тарас Баштанник, президент Української плодоовочевої асоціації, поділився цікавою інфою. Він каже, що якщо розглядати кавуни як ягоду, то вони зараз ростуть майже по всій Україні – від Сумської до Волинської областей. А загалом, ягідництво особливо розквітло на заході України, де і раніше були традиції вирощування ягід.

Але що цікаво, немає якогось одного тренду цього року. Фермери експериментують: хтось садить лохину, хтось – суницю, а хтось – малину. При цьому лохина займає чільне місце серед усіх посадок. Але суниця все ще залишається на вершині за об’ємами виробництва та споживання, за нею йдуть малина та лохина.

Кавуни, які колись могли бути в дефіциті через складнощі з вирощуванням у Херсоні, тепер доступні в достатку, адже інші регіони розширили посівні площі. Цього року кавунів було скільки душі забажає!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше