Вибір рубрики

Почати свій ягідний бізнес

03.04.2024

Знаєте, у наш час, коли світові ринки все більше переплітаються, об’єднання зусиль може стати справжнім ключем до успіху, особливо для маленьких фермерів. Ось і на Львівщині вирішили підтримати ветеранські кооперативи, які вирішили зайнятися ягідництвом. Дуже гарна ініціатива. Вони з обласного бюджету виділять кошти, щоб допомогти таким кооперативам і з майбутніми витратами на створення ягідних плантацій, і з відшкодуванням вже зроблених вкладень.

Це шанс не лише для ветеранів, але й для усіх, хто мріє про свою справу у сільському господарстві, зібрати команду з трьох і більше осіб та почати свій ягідний бізнес. Адже ягоди з Львівщини мають величезний потенціал, особливо коли мова йде про експорт до країн ЄС, де величезний попит на цю продукцію.

Тетяна Гетьман з департаменту агропромислового розвитку поділилася, що ця програма спрямована на допомогу ветеранам у їх реабілітації та адаптації до мирного життя. А ще в департаменті навіть розробили такий собі майстер-клас, «Алгоритм створення сільськогосподарських кооперативів», який детально пояснює, як все це організувати. Ви тільки уявіть, як це круто – об’єднуватись заради спільної справи та отримувати підтримку від держави. Справжній шанс зробити щось значуще не тільки для себе, а й для своєї громади та країни!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше