Вибір рубрики

Подарунки за покупки

18.04.2024

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так, неважливо, давній ви клієнт чи лише збираєтеся співпрацювати з Ukravit, тепер у вас є чудова можливість отримувати бонуси за покупки. Як це працює? Купуєш продукцію Ukravit – накопичуєш бали. А потім – міняєш ці бали на подарунки. Все просто!

Щоб долучитися до програми, достатньо зареєструватися на сайті компанії. А перевіряти свої бали та обмінювати їх на подарунки можна в особистому кабінеті.

І знаєте, що найкрутіше? Ви можете обрати не лише продукцію Ukravit, а й товари від їхніх партнерів, сертифікати на дослідження в Ukravit Institute, навіть каву Africana або сонцезахисний крем «Тінь». А ще обіцяють з часом додавати ще більше винагород.

Старт програми – з 17 квітня 2024 року, так що готуйтеся до вигідних пропозицій!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше