Вибір рубрики

Покривні культури потрібні на полях

11.03.2024

Фермерське господарство «БАУЕР-Плюс» з Волинської області з 2016 року залучилося до використання покривних культур, надихнувшись досвідом «Суффле Агро Україна». На початку шляху не все йшло гладко, особливо через посуху, але вже наступного року соя на полях з покривними культурами показала вражаючі результати. Це стало потужним мотиватором для Віталія Рудченка, керівника ФГ, продовжувати розвиток цього напрямку.

В господарстві практикують широку сівозміну з 7-8 культурами, що дозволяє ефективно використовувати покривні культури для збагачення ґрунту органікою та збереження врожайності. Після переходу на систему No-till і впровадження покривних культур, господарство не відчуло просідання врожаю, що є важливим показником успіху таких інновацій.

Окрім того, успішний досвід вирощування цукрових буряків за системою No-till став доказом ефективності технології. Партнерство з «Суффле Агро Україна» допомогло реалізувати проєкт, який засвідчив, що за правильного підходу можна отримати високу врожайність без традиційного глибокого розпушування ґрунту.

Впровадження органічних добрив, як курячий послід чи гній, з мінімальним заробленням у ґрунт, допомагає насичувати ґрунт корисними мікроорганізмами, сприяючи формуванню гумусу та підвищенню врожайності.

Ці історії свідчать про те, що інноваційні підходи в аграрній сфері, як No-till і використання покривних культур, не тільки допомагають зберегти ґрунти здоровими, але й забезпечують стабільні високі урожаї, відкриваючи нові можливості для розвитку сільського господарства.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше