Вибір рубрики

Поліпшити умови утримання тварин

02.04.2024

У “Ситниках”, що є частиною агрохолдингу МХП у Вінницькій області, мають сміливу мету — до 2028 року досягти надоїв у 10 тонн молока від кожної фуражної корови. Це дійсно амбітна ціль, але вони йдуть до неї впевненими кроками. Як розповів Олександр Кирилець, регіональний директор тваринницького підрозділу, за останні п’ять років вони збільшили щоденне виробництво молока з 40 до 60 тонн, при цьому кількість поголів’я залишилася приблизно однаковою.

А як вони досягли такого результату? Все завдяки зосередженню на підвищенні продуктивності корів. Наразі середній показник надоїв у всьому підприємстві становить 8 тонн на фуражну корову. Але для досягнення нової мети їм доведеться поліпшити умови утримання тварин, реконструювати деякі ферми для забезпечення більшого комфорту в літню спеку, а також побудувати два нові сучасні корівники.

Окрім цього, планують збільшити поголів’я, вдосконалити генетику, менеджмент і кормову базу. І це не просто плани, а вже йдуть конкретні кроки до їхньої реалізації, зокрема, дві ферми вже реконструйовані з безприв’язним утриманням.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше