Вибір рубрики

Полуниця дешевша порівняно із минулим роком

17.05.2024

У Нікопольщині мешканці не здаються і продовжують вирощувати полуницю! Юлія, мешканка району, розповідає, що цього року вони стикаються з найтяжчими умовами. Без централізованого водопостачання поливати городи не можуть, і через це ягода не дозріває належним чином.

І ось вони збирають цю полуницю і розвозять її по адресах. Юлія каже, що це справжнє пекло. Раніше вони могли заробити на продажі ягід, але цього року навіть не мають шансів вийти на ринок. Ціни на полуницю впали до 40-50 гривень за кілограм, у порівнянні з 150-180 гривень минулого року.

Також Ірина з Нікополя ділиться своїм досвідом. Це їхній другий рік вирощування полуниці, і через війну іншої роботи немає. Її сім’я пережила обстріл, втратила два будинки і ще одне поле на березі водосховища. Цього року вони вирішили продавати ягоди оптом, але це виявилося занадто дешево. Вони намагаються продавати самостійно через інтернет чи телефон, не ставлячи високу ціну.

Тепер родина Ірини замість планованої тонни ягід змогла зібрати лише 300 кг, а цього року вже назбирали 200 кг і планують продавати ще до червня. Чи продовжуватимуть вони свій бізнес у майбутньому, поки не вирішили. Все залежить від умов у місті.

Таке життя, з надією на краще, продовжується в Нікопольщині.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше