Вибір рубрики

Поля відпочиватимуть від кукурудзи

03.03.2024

Фермерське господарство «Перемога» у Київській області вирішило цьогоріч не сіяти кукурудзу, хоч і раніше мали з неї чудові врожаї. Це рішення, як розказав Микола Малієнко, керівник господарства, прийняте через величезні витрати на вирощування, обробку після збору врожаю та логістику, що робить кукурудзу зараз не надто вигідною культурою.

Микола каже, що вирощувати кукурудзу «в мінус» лише заради традиції не має сенсу. Він припускає, що багато його колег цього року зроблять так само. Замість кукурудзи, господарство зосередиться на вирощуванні до 10 сортів пшениці, 7-8 сортів тритикале, а також насіннєвих посівів сої, гороху, олійного льону, вівса, ячменю та інших культур. Цікаво, що майже всі їхні селекції мають вітчизняне походження, а в товарних посівах вони вирощують також соняшник та ярий і озимий ріпак.

Микола вважає, що така різноманітність у сівозміні має свої переваги, адже допомагає підтримувати добру фітосанітарну ситуацію на полях та забезпечувати посіви потрібними елементами живлення. Отаке фермерське життя, друже!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше