Вибір рубрики

Попит на кукурудзу стабільний

27.06.2024

Станом на 22 червня Україна вже відправили на експорт 2,2 мільйона тонн! Аналітики з кооперативу ПУСК, що працюють в рамках ВАР, кажуть, що червень може стати рекордним місяцем з експорту, але в липні та серпні все може сповільнитись, бо ринок буде переходити на новий урожай.

Знаєш, у світі зараз доволі складна ситуація з кукурудзою. Наприклад, у Італії наша кукурудза ще користується попитом, але конкуренція зростає через ціни. Аргентинська кукурудза там коштує приблизно стільки ж, скільки й наша, $212-213 за тонну, а в Іспанії її можна купити ще дешевше, що робить її привабливішою для покупців. У зв’язку з цим наші трейдери не квапляться продавати свої запаси, бо їх не так багато.

Але ось що цікаво: на наступні тижні ціни на кукурудзу можуть трохи стабілізуватися. ПУСК каже, що при поточному попиті ціни можуть бути десь від $172 до $174 за тонну, а середня ціна за контрактами СРТ буде близько $170 за тонну. От такі новини з кукурудзою.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше