Вибір рубрики

Попит на Українську пшеницю

11.04.2024

Новина про українську пшеницю, яка завжди користується попитом по всьому світу, розлетілась як гарячі пиріжки! Аналітики кооперативу ПУСК, що входить до Всеукраїнської Аграрної Ради, кажуть, що ціни на нашу пшеницю почали рости.

За їхніми словами, в квітні ми вже відправили на експорт 541 тисячу тонн пшениці. І здається, що цього місяця ми маємо шанс дійти до цифри в 3 мільйони тонн завдяки контрактам з березня. Імпортери такі терплячі, готові чекати на нашу пшеницю, бо на неї дуже великий попит.

А цей попит тільки збільшується через очікування падіння виробництва у важливих експортерів, як-от ЄС, США, та самій Україні. І хоча минулого року ми були на коні завдяки великим запасам, то цього року їх буде не більше ніж мільйон тонн, адже порти працюють, а посівні площі скоротились.

Аналітики ще кажуть, що хоча ціни на українській СРТ-ринку минулого тижня трохи впали, вони вже повертаються до свого, і будуть йти тільки вгору. Наш основний суперник на ринку, російська пшениця, вже подорожчала на $8-10 за тонну. І наша українська пшениця теж підніметься в ціні, принаймні на $2-3 за тонну до кінця тижня.

Так що, здається, попит на нашу пшеницю не дасть їй заспокоїтись і буде штовхати ціни ще вище!

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше