Вибір рубрики

Посівна цукрових буряків була майже ідеальною

24.06.2024

Цього року в Україні посівна кампанія цукрових буряків пройшла майже ідеально! Аграрії завершили сівбу на два тижні раніше звичайного, скориставшись відмінними погодними умовами. Хоча сподівання на збільшення посівних площ не виправдалися, площа залишилась майже такою ж як і торік, складаючи 249 тис. га.

На відміну від України, де заморозки обійшли стороною цукрові буряки, в Польщі та Німеччині посіви постраждали, що може спричинити зниження урожаю. Така ситуація може відкрити додаткові можливості для українського цукру на європейському ринку.

Крім того, українські цукровики активно працюють над модернізацією виробництва. Вони автоматизують окремі процеси на заводах, що дозволяє підвищити рентабельність і знизити виробничі витрати. На додачу до традиційного цукру, одна з українських компаній розпочала виробництво сиропу з високою концентрацією цукру, що є популярною практикою у Європі. Це може виявитись вигідною стратегією, яка залучить інших виробників.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше