Вибір рубрики

Посівна цукрових буряків

02.04.2024
sugar_beets_on_the_ground

У “ТАС Агро” вже повним ходом розпочали весняну посівну кампанію, і першою в черзі — цукровий буряк, яким планують засіяти близько 650 гектарів землі у Вінниччині. Олег Заплетнюк, керманич компанії, поділився, що вони з великою відповідальністю та підготовкою підійшли до цього сезону, не зважаючи на усі виклики воєнного часу.

Вони не тільки тримають курс на інновації, але й впроваджують нову стратегію в обробітку ґрунту, посіву, внесенні добрив, а також оновлюють свій технічний парк, інвестуючи в сучасну техніку з елементами точного землеробства.

Цьогоріч вони збираються засіяти кукурудзою 18 тисяч гектарів, а соєю та соняшником — 16 тисяч гектарів, керуючись ґрунтово-кліматичними особливостями. А цукрові буряки отримають свої 650 гектарів.

В “ТАС Агро” завжди готові до посівної, заздалегідь закупивши всі необхідні матеріали, щоб усе пройшло на найвищому рівні. Ця компанія — справжній гігант аграрного сектору України, обробляючи понад 80 тисяч гектарів землі у різних областях і ведучи роботу в різноманітних сферах сільського господарства. Їхній досвід та інноваційний підхід — це приклад для наслідування та доказ того, що навіть у складних умовах можна досягати вражаючих результатів.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше