Вибір рубрики

Посівна компанія на півдні Київщини

25.03.2024

В умовах війни українські фермери шукають шляхи оптимізації своєї діяльності, зокрема технічного парку, щоб забезпечити продовольчу безпеку та виконати зобов’язання. Важливим є й внесок у підтримку ЗСУ. Одним із актуальних викликів є зменшення залежності від клімату, особливо у контексті використання вологи.

У СФГ «Олена» на півдні Київщини використовують різноманітні методи обробітку ґрунту, від класичного до поверхневого або з використанням глибокорозпушувачів, зосереджуючись на агрономічних потребах культур і технічних можливостях. Господарство обробляє 950 гектарів, де вирощують пшеницю, ріпак, сою, соняшник, ячмінь, та кукурудзу. Але через нестабільні ціни на зерно та високі витрати на вирощування, планують зосередитись на сої та соняшнику, адже зберігані запаси кукурудзи важко продати за вигідною ціною.

Ця адаптація сівозміни є відповіддю на економічні та кліматичні виклики, демонструючи гнучкість та винахідливість українських аграріїв у боротьбі за виживання своїх господарств в непрості часи.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше