Вибір рубрики

Потрібно довго зберігати вирощене

24.05.2024

Здається, українські фермери нарешті знайшли спосіб не лише вирощувати картоплю, а й зберігати її так, щоб вона не тільки довго зберігалась, але й приносила додатковий прибуток! Андрій Марущак із компанії, що займається професійними рішеннями для зберігання овочів, розповів нам, чому важливо не економити на обладнанні. Як виявляється, професійне обладнання, хоча й дорожче на початковому етапі, дозволяє зберігати овочі в ідеальному стані навіть до наступного сезону, а це може значно підвищити їхню ціну на ринку.

Однак ті, хто вирішив зекономити, інколи змушені були віддавати свою продукцію майже задарма, або ж продавати її за низькими цінами, коли ринок перенасичений. Тому вибір між аматорським і професійним обладнанням не просто питання вартості, а питання стратегічного підходу до бізнесу.

Також, Андрій звертає увагу на необхідність детального технічного облаштування сховищ, кажучи, що правильне використання сучасного обладнання не лише продовжує термін зберігання овочів, але й значно підвищує прибутковість фермерського господарства.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше