Вибір рубрики

Поєднання зелених горьхів та меду

02.03.2024

У Бериславському районі Херсонської області вже більше десятка років діє надзвичайно цікаве місце — Центр промислового горіхівництва та виноградарства. І ось, уявіть собі, тут почали створювати щось дуже оригінальне — крафтовий бальзам з горіхів! Але не з якихось там звичайних, а з незрілих, таких зелених і ще не до кінця сформованих горіхів.

Історія розповідає, що для створення цього бальзаму використовують особливий сорт волоського горіха, який вирощують самі. Цікаво, що цей сорт, який називається ІНТР, посаджений за дуже нестандартною технологією і вони дійсно пишаються цим.

А тепер головне — зелені горіхи виявилися справжньою вітамінною скарбничкою! Вони в чотири рази багатші на вітамін С, ніж чорна смородина, і в двадцять разів — ніж цитрусові. До того ж у них знайшли купу інших корисних речовин: вітаміни Р, Е, групи В, мінерали та багато інших корисностей.

А ще бальзам виробляють дуже дбайливо — методом екстракції з використанням якісного меду, без будь-якої хімії чи алкоголю.

Однак, не все так гладко. Підприємству зараз доводиться працювати в умовах, далеких від ідеальних — вони все ще відновлюються після деокупації, і через відсутність електрики довелося навіть звузити асортимент продукції. Але, незважаючи на всі виклики, вони продовжують радувати своїми унікальними продуктами.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше