Вибір рубрики

Правила сільськогосподарської політики

17.05.2024

Рада Європейського Союзу взялася оновити правила спільної сільськогосподарської політики, і це велика новина для наших фермерів у ЄС! Отже, після багатьох протестів фермерів, які висловлювали своє занепокоєння, Рада ЄС вирішила зробити життя аграріїв трохи легшим.

Уявіть, вони врахували всі ці геополітичні події, як от вторгнення Росії в Україну, а також ті екстремальні погодні явища, що не раз були головним болем для фермерів. Так от, нові правила обіцяють зменшити адміністративні перешкоди і дати фермерам більше свободи у дотриманні екологічних умов, при цьому не забуваючи про сталість і забезпечення передбачуваності для них.

Так, тепер цей оновлений документ лише залишилося підписати представникам Ради та Європейського парламенту. І ось воно, нарешті, набуде чинності наступного дня після публікації в Офіційному журналі — можливо, вже до кінця травня!

Фермери зможуть застосувати деякі з цих нових, більш лояльних правил, вже у 2024 році. Це справді важливий крок на шляху до більш гнучкого і ефективного аграрного сектору в Європі!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше