Вибір рубрики

Проблеми з охолодженням молока

03.07.2024

Уявіть, що ви ведете ферму з купою корів, які потребують постійної уваги, особливо коли йдеться про доїння та охолодження молока. А тепер уявіть, що світло вимикають на шість годин кожен день! Саме такі виклики мають долати молочні ферми в деяких регіонах, як розповіла Ганна Лавренюк, генеральна директорка «Асоціації виробників молока».

Вона зазначила, що через такі перебої з електропостачанням, що тривають понад 6 годин на добу, дуже зростають витрати на виробництво молока, що, зрештою, впливає на ціни на молочні продукти. І це не тільки через збільшені витрати, але й через зміни на світовому молочному ринку, де підскочив попит і ціни, особливо на масло.

Ганна також зауважила, що ми можемо чекати зростання цін на готову молочну продукцію приблизно на 5-6% протягом наступних 3-4 місяців, але все залежить від купівельної спроможності людей. Так що тримаємо пальці за фермерів і сподіваємося на краще!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше