Вибір рубрики

Продовження боротьби за здоро’я рослин

31.05.2024

Поки фунгіцидні протруйники захищають посіви соняшника та сої, вони в безпеці. Але аграріям не варто розслаблятися, адже після завершення дії цих препаратів, їм доведеться попрацювати, щоб убезпечити культури від потенційних втрат урожаю. Для вибору стратегії майбутнього захисту своїх культур фермерам можуть допомогти фахівці компанії Ukravit.

Олександр Мигловець, керівник департаменту агротехнологій в Ukravit, пояснює, що в умовах війни та економії ресурсів створюється сприятливе середовище для накопичення шкідливих організмів, що може призвести до хвороб. Особливо важливо стежити за своєчасними обприскуваннями, а коли дія протруйників закінчиться, варто звернутися до потужних фунгіцидів.

Серед рекомендованих препаратів — фунгіцид Сінан, який містить піраклостробін та дифеноконазол. Ці речовини ефективні проти ряду хвороб, забезпечуючи профілактичну та лікувальну дію. Препарат особливо рекомендується для захисту соняшника від фомозу, фомопсидозу та інших хвороб, а на сої він допомагає протистояти аскохітозу, антракнозу та іншим поширеним інфекціям.

Отже, аграріям варто добре підготуватися, аби після першої лінії захисту, успішно продовжити боротьбу за здоров’я своїх культур, забезпечуючи більш повноцінний ріст і розвиток рослин.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше