Вибір рубрики

Програма повернення коштів

10.04.2024

Хлопці, тримайтеся, бо є круті новини для всіх, хто має справу з сільським господарством! Україна вирішила знову запустити урядову програму, яка дає аграріям можливість отримати назад 25% вартості придбаної техніки чи обладнання, але тільки якщо воно зроблене у нас, в Україні. Це ж супер шанс модернізувати своє господарство, правда?

Отже, щоб скористатися цією можливістю, потрібно вибрати техніку зі спеціального переліку, який затверджений Мінекономіки, купити її, а потім з усіма документами вирушити до банку, який займається цією програмою, і подати заявку.

Поки що в переліку є продукція від 21 українського виробника, але, здається, що це лише початок, бо перелік мають розширити. І якщо ти виробник такої техніки, то маєш час до 31 жовтня 2024 року, щоб подати свої документи в Мінекономіки та стати частиною цієї програми.

Програма була на паузі з початку великої війни, але зараз, з постановою Кабміну №275 від 8 березня 2024 року, її знову відновлено. Раніше вона вже працювала в Україні з 2017 по 2021 роки і дуже допомагала аграріям, тому радіймо, що вона повертається!

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше